به طور قطع وقتی سن یا وزن بیشتر از حدی بالا میرود، از طریق بروز غبغب برای اولین بار خود را نشان میدهد. به طور کلی، زاویه فک و تناسب آن با صورت از مهم ترین فاکتورهای زیبایی به شمار میرود و بزرگ یا شل شدن غبغب برای بسیاری جای نگرانی دارد. برای از بین بردن یا کاهش غبغب از روش هایی چون هایفو، جراحی یا چربی سوزی استفاده میشد که البته عوارض خود را به همراه داشت.

یکی از این عوارض به جای ماندن رد جراحی روی برخی از پوست ها و یا شل شدن پوست میتوان اشاره کرد. در این وبلاگ قصد داریم با به کارگیری یک روش مدرن و صد البته بدون عوارض به کاهش و از بین بردن غبغب بپردازیم که گن غبغب نام دارد.

استفاده از گن لیفت برای مراقبت بعد از عمل

  • جراحی بوکال فت: 

این جراحی برای از بین بردن و برداشتن چربی های اضافی داخل گونه ها به کار می رود. در این روش شکافی در داخل دهان ایجاد می شود و بافت چربی اضافه برداشته می شود. این عمل در افرادی انجام می شود که صورت های تپل و پر حجم و لپ های بزرگ دارند. پس از انجام این عمل چربی های اضافی صورت فرد برداشته می شود.

در نتیجه فرد به یک صورت زاویه دار و زیبا خواهد رسید. بعد از انجام عمل جراحی بوکال فت بهتر است از گن بوکال فت استفاده کنید. گن صورت برای عمل بوکال، در ناحیه زیر چانه و بالای سر قرار می گیرد.

برای مدت ۲ تا ۳ هفته به طور مداوم، بهتر است برای داشتن سرعت بیشتر در بهبود جراحی بوکال از گن غبغب استفاده کنید. با زدن گن بوکال از وجود داشتن سرگیجه ناشی از بعد جراحی و کاهش فشار خون پیش گیری می شود. می توانید بعد از عمل برای خرید گن مناسب از پزشک خود سوال بپرسید تا مناسب ترین گن غبغب را خریداری کنید.

  • عمل لیپوساکشن غبغب: 

برخی از افراد برجستگی ها و چربی هایی در ناحیه چانه و گردن دارند. این چربی ها باعث از بین رفتن فرم طبیعی و نداشتن زاویه مناسب در صورت و فک می شود. در این مشکل چربی هایی در زیر پوست انباشته می شود. این چربی با انجام ورزش از بین نمی رود و تنها درمان آن جراحی است. برای مدت زمان استفاده از طریقه بستن گن غبغب بهتر است از پزشک متخصص خود سوال کنید تا بهترین نتیجه را داشت.

روش از بین بردن این برجستگی ها انجام عملی است که به آن لیپوساکشن غبغب گفته می شود. در این حالت به وسیله دستگاهی چربی های اضافی ناحیه گردن خارج می شود. پس از انجام این عمل نیز استفاده از گن های بعد از جراحی زیبایی چون گن غبغب ضروری است.

همان طور که در بالا هم گفته شد بهتر است بعد از انجام عمل لیپوساکشن غبغب از گن غبغب استفاده کنید. گن غبغب از دو قسمتی تشکیل شده که باهم عمود شده اند؛ قسمتی که از زیر چانه به قسمت بالای سر، بسته و قسمت دیگر از قسمت چانه به پشت گردن بسته شده است، برای فیکس و محکم بودن ناحیه غبغب به این شکل طراحی شده است.

با زدن گن غبغب امکان فشار در ناحیه جراحی غبغب را خواهید داشت ولی باید تحمل کنید و به مدت چند هفته به طور مداوم از آن استفاده کنید تا بهبودی کامل را داشته باشید، از این نظر که با وجود زدن گن غبغب از کاهش تورم پیشگیری کرده و باعث خون رسانی منظم و بیشتری به پوستتان شده اید و از جمع شدن پوست هم جلوگیری می شود.

گن غبغب
  • زاویه سازی صورت:

 یکی دیگر از عمل های زیبایی چهره، عملی است که در آن زاویه های صورت فرد اصلاح می شود و به عبارتی صورت زاویه دار می شود. عمل زاویه سازی صورت که به آن مادلینگ چهره نیز گفته می شود با استفاده از تزریق ژل یا تزریق چربی به نواحی خاصی از فک و چانه انجام می شود. در این عمل نیز بعد از تزریق و اتمام زاویه سازی، باید از گن های بعد از جراحی زیبایی چون گن غبغب استفاده شود تا فرم دلخواه صورت تثبیت شود. استفاده از گن غبغب بسیار در روند و سرعت بهبودی تاثیر دارد و بهتر است بعد از انجام زاویه سازی صورت از یک گن غبغب مناسب استفاده نمایید.

خرید گن غبغب

برای خرید گن غبغب جهت لیفت و رفع افتادگی صورت کلیک کنید.

مزایای استفاده از گن غبغب

۱. مهار و کنترل تورم های احتمالی بعد از عمل

استفاده از این گن ها به بافت ها کمک می کند تا به اندازه لازم و کافی فشرده سازی شوند. از بروز و تجمع مایع های اضافی میان بافتی که پس از انجام هر عمل ممکن است درون بافت ایجاد شود جلوگیری کند. این مایع پس از جمع شدن درون بافت تورم را ایجاد می کند. به کارگیری گن های بعد از جراحی زیبایی باعث فشرده سازی بافت ها و جلوگیری از تجمع مایع اضافی در بافت می شود.

۲. جلوگیری از ایجاد چروک و بهبود کانتور

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است بعد از جراحی زیبایی فرد را مورد تهدید قرار دهد ایجاد چین و چروک بر روی پوست است. استفاده از گن های بعد از جراحی زیبایی این مشکل را برطرف می کند. به این صورت که با کمک این گن ها، بافت ها در طول مدت بهبودی پس از عمل چسبندگی خود را با لایه های زیرین خود حفظ می کنند. در نتیجه از ایجاد چین و چروک پس از اتمام دوره نقاهت به طور کامل جلوگیری می شود. همچنین زیبایی ظاهر فرد حفظ می شود.

۳. کمک به بهبود زخم های بعد از عمل

ایجاد فشار بر روی محل زخم از مهم ترین عواملی است که می تواند در بهبود زخم موثر باشد. استفاده از گن های بعد از جراحی زیبایی این امکان را فراهم می کند که محل انجام عمل یا همان زخم ها تا حد ممکن تخت فشار قرار بگیرند. این فشار نه تنها باعث بهبود سریعتر زخم می شود. بلکه با فشاری که به سطح وارد می کند محل زخم را صاف می کند. همچنین از ایجاد اسکار در آن ناحیه و از وجود پستی و بلندی روی صورت هم جلوگیری می کند.

گن غبغب

۴. محافظت از پانسمان های محل جراحی

یکی دیگر از فواید گن های بعد از جراحی زیبایی مانند گن غبغب محافظت از پانسمان ها و گازهای استریل موجود در محل جراحی است. این گن ها کمک می کنند تا پانسمان ها به خوبی در محل زخم قرار بگیرند و جا به جا نشوند. این موضوع نیز در تسریع بهبود زخم ها بسیار موثر است. با وجود آن از عفونت هم جلوگیری می شود.

۵. موثر در افزایش خون رسانی به محل زخم

این گن ها به دلیل فشاری که در محل جراحی و زخم ایجاد می کنند باعث می شوند که خون رسانی به این قسمت ها با سرعت و فشار بیشتری انجام شود. افزایش خون رسانی باعث تسریع در روند بهبودی و ترمیم زخم ها می شود.

نحوه صحیح بستن گن غبغب

همانطور که میبینید گن غبغب از دو بخش متصل بهم تشکیل شده است. قسمت اصلی گن ابتدا از زیر چانه به صورتی که بخش دوخت گن درست وسط چانه قرار بگیرد روی فک چسبانده می شود و سپس بخش بالایی گن روی سر قرار می گیرد و توسط چسب های پهنی که در قسمت بالای سر قرار گرفته سایز آن تنظیم می شود به صورتی گن کاملا فیکس باشد و قسمت غبغب و شقیقه کامل پوشش داده شود.

سپس بخش دیگر گن غبغب به طور اختصاصی روی قسمت غبغب متمرکز میشود. بخش ضروری و قابل توجه این قسمت نحوه تنظیم کردن فشار و فیکس کردن تکه دوم گن غبغب است که در میزان لیفت و بهبود بخشی پوست تاثیر بالایی دارد. اما اگر دچار جراحات هستید مراقب باشید تا شدت فشار گن غبغب به قدری نباشد که محل جراحت باز شود.

همچنین لازم به ذکر است که حتی اگر جراحی نداشته اید برای استفاده روزانه هم میتوانید از گن غبغب استفاده کنید. طراحی این گن طوری در نظر گرفته شده است که علاوه بر محافظت و بهبود افتادگی یا جراحی عمل حذف غبغب، به هیچ عنوان احساس رد و خفگی نداشته باشید. اثرات شگفت انگیز این گن غبغب را در دراز مدت و صد البته در استفاده روزانه و روتین خواهید دید پس صبور باشید و به بدن خود اجازه دهید تا در زمان مناسب به فرمدهی صحیح برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل و شماره همراه شما هرگز نمایش داده نخواهد شد، وب سایت اختیاریست.

دیدگاه:پیام شما
نامنام شما
ایمیلایمیل
وب سایتوب سایت

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.