توجه به زیبایی ظاهری از جمله موضوعاتی بوده که از گذشته تا کنون به آن توجه ویژه ای شده. زیبایی همیشه برای افراد اهمیت داشته است. داشتن چهره زیبا و متناسب در بالا رفتن اعتماد به نفس ضروری است. این زیبایی برای تمامی اندام های بدن دارای اهمیت است ولی برای صورت اهمیتی دو چندان دارد. عمل های زیادی برای زیبایی صورت انجام می شود. این عمل ها می توانند فرم و حالت آن را به بهترین شکل تغییر دهد.

موضوعی که برای این عمل های جراحی اهمیت دارد، بعد از انتخاب یک پزشک متخصص و با تجربه، مراقبت های بعد از عمل بوکال صورت و استفاده از گن لیفت صورت است. رعایت این موارد می تواند نتیجه مطلوب و مورد نظر فرد را به دنبال داشته باشد. موضوعی که در این مقاله به آن می پردازیم و از ضروریات بعد از عمل جراحی است استفاده از گن لیفت صورت بعد از جراحی زیبایی است.

گن لیفت صورت چیست؟

گن غبغب و گن لیفت صورت از پارچه سفتی درست می شود که شامل دو حلقه است . این حلقه ها عمود برهم دوخته می شوند. یکی از این حلقه ها از زیر چانه به صورت عمودی بر روی سر بسته می شود و قسمت دیگر از زیر چانه به پشت گردن راه دارد .نحوه بستن گن غبغب سبب استحکام و فیکس شدن زیر چانه و روی فک را فراهم می کند.

پس از انجام لیپوماتیک غبغب و تخلیه چربی اضافه، استفاده از گن لیفت صورت سبب می شود که پوست روی قسمت غبغب فشرده شود. این مورد سبب جلوگیری از تشکیل خون مردگی و لیفت و جمع شدن پوست ناحیه زیر گردن می شود.

معمولا پزشکان مدت زمان متفاوتی را برای بستن گن لیفت صورت پیشنهاد می کنند اما مدت زمان اصولی استفاده از گن لیفت صورت که به وسیله آن بتوان نتیجه گیری موفقی از عمل لیپوماتیک بدست آورد حداقل سه هفته است. البته ممکن است یک یا دو هفته این مدت زمان افزایش یابد که بستگی به سرعت بهبودی و نظر پزشک خواهد داشت.

گن لیفت صورت چه هستند و چگونه استفاده می شوند؟

گن های بعد از جراحی صورت برای طیف گسترده ای از جراحی های صورت استفاده می شوند، از جمله:

 • جراحی زیبایی پلک
 • جراحی لیفت صورت
 • جراحی بینی
 • جراحی فک
 • جراحی زیبایی چانه

فواید گن لیفت صورت چیست؟

علاوه بر این موضوع به دلایل زیر باید حتما از از گن پس از لیپوماتیک غبغب استفاده نمود:

 • کنترل تورم : معمولا پس از هر عمل و تکنیک زیبایی در بافت های اندام مورد نظر مقداری آب تجمع پیدا می کند استفاده از گن لیفت صورت پس از لیپوماتیک غبغب سبب می شود مایع در بافت های زیر گردن تجمع پیدا نکنند و بدین ترتیب از بروز ورم بعد از لیپوماتیک غبغب در این قسمت جلوگیری می شود.
 • بهبود کانتور: استفاده از گن مخصوص در فرایند بهبود فرد به چسبندگی بافت های زیرین این ناحیه کمک نماید. همچنین سبب جلوگیری از بروز چین و چروک نیز خواهد شد.
 • بهبود زخم: گن لیفت صورت با ایجاد فشار در این ناحیه سبب بهبود زخم ها نیز می شود زخم های لیپوماتیک غبغب ممکن است ظاهری بسیار آزار دهنده ایجاد نمایند اما با استفاده از گن می توان این موارد را رفع نمود.
 • بهبود سریعتر: استفاده از گن لیفت صورت می تواند به بهبود سریع تر بیمار کمک نماید علاوه بر این گن نقش بسیار موثری در شکل دادن به بدن پس از انجام عمل لیپوماتیک دارد. استفاده از گن پس از عمل لیپوماتیک سبب بهبود گردش خون به ناحیه زیر گردن و غبغب می شود. این افزایش جریان خون سبب تسریع در بهبودی فرد خواهد شد.
 • کاهش ابتلا به عفونت: فایده دیگر استفاده از گن لیفت صورت بعد از لیپوماتیک غبغب کاهش احتمال ایجاد عفونت در محل خروج چربی ها می باشد. گن با فشرده سازی ناحیه غبغب از ورود میکروب ها و عفونت به این ناحیه جلوگیری نموده و از تورم و درد و التهاب عضلات می کاهد.
گن لیفت صورت

ویژگی های کلیدی گن لیفت صورت و غبغب شادی بیوتی

 • جلوگیری از شلی و افتادگی پوست و لیفت صورت
 • افزایش جریان خون رسانی
 • جلوگیری از چین و چروک و از بین بردن چروک های سطحی پوست در درازمدت
 • از بین بردن غبغب و لیفت گردن
 • فشار مناسب و متعادل بدون احساس درد
 • جلوگیری از افتادگی پوست بر اثر جاذبه
 • کمک به سفت شدن ماهیچه های چانه
 • مناسب برای استفاده روزانه

برای خرید گن لیفت صورت و غبغب شادی بیوتی کلیک کنید.

نکات مهم برای بستن گن لیفت صورت

در این قسمت به بررسی مواردی مهمی می پردازیم که در بستن گن غبغب تأثیر گذار است:

۱. جنس پارچه گن غبغب: بهترین گزینه برای استفاده از گن لیفت صورت، انتخاب جنس مناسب آن است. چون این گن باید به طور شبانه‌ روزی در گردن بیمار باشد، باید احساس راحتی برای بیمار به ارمغان آورد و پوست او را آسیب نرساند. در این راستا، جنس گن بسیار مهم است و باید به آن توجه ویژه‌ ای داشت.

۲. اندازه گن غبغب: اندازه‌گیری صحیح قبل از خرید گن لیفت صورت، برای به دست آوردن نتیجه مطلوب بسیار مهم است. باید اطمینان حاصل کرد که گن نه خیلی کوچک و نه خیلی بزرگ باشد. بهتر است قبل از جراحی، اندازه گیری‌ های لازم را انجام داده و گن مورد نیاز را تهیه کنید. صحبت کردن در حین پوشیدن گن غبغب، یکی از نشانه هایی است که نشان می‌ دهد گن مناسبی را انتخاب کرده‌ اید. باید دست شما بتواند به راحتی زیر گن جای گیرد و احساس فشار زیادی نکنید. از این رو، استفاده از گن با اندازه مناسب، می‌ تواند به بهبود روند بهبودی بیمار کمک کند.

۳. باز و بسته شدن گن غبغب: یکی از ویژگی‌ هایی که گن لیفت صورت باید داشته باشد، توانایی تنظیم تسمه‌ های بازو و بسته کردن آن است. با این ویژگی، می‌ توانید فشار روی پوست خود را کنترل کنید و احساس راحتی بیشتری داشته باشید. بنابراین، بهتر است گنی با این ویژگی انتخاب کنید تا بتوانید تسمه‌ ها را به آسانی تنظیم کنید و به بهترین شکل پس از لیپوماتیک غبغب از آن استفاده کنید.

اهمیت استفاده از گن بعد از لیفت صورت

شاید برای شما این سؤال ایجاد شود که به چه دلیلی باید بعد از انجام لیفت صورت از گن لیفت صورت بعد از لیفت استفاده کنیم؟ مهم‌ترین دلایل اهمیت استفاده از گن بعد از لیفت صورت را در ادامه نام می‌بریم:

 • جلوگیری از چروک شدن پوست صورت
 • بسته ماندن دهان و جلوگیری از خر و پف
 • کاهش تورم بعد از عمل لیفت را به همراه دارد.
 • فشار وارده موجب ترشح کلاژن و در نتیجه بهبود زخم‌ها می‌شود.
 • فشار ایجاد شده توسط گن بعد از لیفت صورت باعث خون‌رسانی به محل مورد نظر می‌شود.
 • از پانسمان محل جراحی به خوبی محافظت می‌کند.

روش صحیح استفاده از گن لیفت صورت بعد از جراحی زیبایی

موضوع مهمی که در استفاده از گن لیفت صورت بعد از جراحی زیبایی باید مورد توجه قرار بگیرد نحوه درست استفاده از این گن ها است. همان طور که می دانید استفاده نادرست از هر چیزی می تواند اثر معکوس به دنبال داشته باشد. در رابطه با گن های بعد از جراحی زیبایی نیز همین موضوع وجود دارد. این گن ها باید به شیوه صحیح بسته شوند تا بتوانند به تکمیل روند درمان فرد کمک کنند. اگر هنگام استفاده خیلی شل یا خیلی سفت بسته شوند اثر خوبی برای فرد نخواهند داشت.

همچنین اگر این گن ها در زمان گفته شده و تا بهبود کامل فرد بسته نشوند و از آن ها به طور درست و مرتب استفاده نشود اثر بخشی لازم را نخواهند داشت. لذا باید دقیقا و تا زمان گفته شده توسط پزشک متخصص از این گن ها استفاده شود.

استفاده از گن لیفت صورت از جراحی زیبایی با وجود استحکام و سفتی که همراه دارد، نگران نباشید مشکلی برای شما رخ نمی دهد، می توانید به راحتی کارهای روزمره خود را انجام دهید. با زدن گن های زیبایی صورت مانند گن لیپوساکشن، گن زاویه سازی صورت و گن بوکال فت در رسیدن اکسیژن به خون و استحکام سازی پوست را سریع تر انجام می دهد.

گن لیفت صورت

چگونه از گن غبغب نگهداری کنیم؟

با استفاده از گن لیفت صورت بعد از لیپوماتیک غبغب، باید به نحوه شستن، خشک کردن و نگهداری از آن توجه کنید تا بتوانید بهترین عملکرد را از آن به دست آورید. برای شستن گن، بهتر است از آب با دمای کمتر از ۳۰ درجه و صابون، صابون بچه یا شامپوی بچه استفاده کنید. به هیچ عنوان برای شستشوی گن از پودر، سفید کنندهسفیدکننده و نرم کننده استفاده نکنید.

همچنین بعد از شستشو، فشار زیادی به گن وارد نکنید تا خاصیت ارتجاعی آن را از دست ندهد.

برای خشک کردن گن، بهتر است آن را در سطح صافی قرار دهید و مجاز به قرار دادن آن در نور خورشید یا روبه روی بخاری نیستید. همچنین، گن را اتو نکنید و حواستان باشد که ناخن تیز یا قسمت های تیز لباس به آن ها گیر نکند، مخصوصا در صورت استفاده از گن های طبی که جنسی نرم و آسیب پذیر دارند.

نظر شما درباره لیفت گن صورت و غبغب چیست؟ دوست دارید از آن استفاده کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل و شماره همراه شما هرگز نمایش داده نخواهد شد، وب سایت اختیاریست.

دیدگاه:پیام شما
نامنام شما
ایمیلایمیل
وب سایتوب سایت

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.